Vize işlemleri ile kişisel olarak uğraşmak ve bunların birçok prosedürünü en baştan öğrenmek ve bunları tamamlamak gayet sıkıcı bir iştir. Özellikle daha önce böyle bir tecrübeniz yoksa yanlış yapma ve kendinizi tekrarlama ihtimaliniz de oldukça yüksektir. O nedenle size, konusunda uzman bir danışmanlık şirketi olarak destek veriyoruz.

Gerekli vize işlemlerinizle, randevu alınması, evrak hazırlanmasından sunumuna kadar ilgilenerek kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Euro Fuar, mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Bizler tüm detayları çözmekte, dokümantasyonu hazırlamakta ve müşterilerimizi yormadan pasaportlarını bulundukları yerden alıp vizeleri alınmış halde kendilerine teslim etmekteyiz.

Image in Post Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve dokümantasyonu vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak hazırlayarak oluşabilecek olumsuz neticelerin önüne geçmekteyiz. Vize başvuru sürecinde en ufak bir hataya bile yer vermekten kaçınan şirketimizin en önemli politikası, konusunda uzman danışmanlar ile başvuru yapmak ve “vize reddi” ihtimalini minimum tutmanın en akıllıca davranış olacağının bilincinde olmaktır. Müşterilerimizde de bu farkındalığı oluşturarak birlikte tüm süreci doğru ve çözüm odaklı yürütmek, her konuda müşterilerimize hizmet öncesi ve sonrası danışmanlık sağlayarak memnuniyeti maksimum seviyede tutmak hedefimizdir.

Ticari Vize İçin Gerekli Belgeler

İndirmek İçin Tıklayınız