Tam hizmet sloganıyla çıktığımız bu yolda vize işlemlerinden başlayıp, ulaşım, konaklama, stant kurulumu, hostes temini, tercümanlık, iş görüşmeleri ve diğer tüm ihtiyaçları uygun maliyetle ülkemiz firmalarına sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Uzman ekibimizle küçük veya büyük ölçekli bütün firmalarımıza ihtiyaçları doğrultusunda tam hizmet temin ediyoruz.

Gerekli vize işlemlerinizle, randevu alınması, evrak hazırlanmasından sunumuna kadar ilgilenerek kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Euro Fuar, mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini profesyonel servisle birleştirmiştir. Bizler tüm detayları çözmekte, dokümantasyonu hazırlamakta ve müşterilerimizi yormadan pasaportlarını bulundukları yerden alıp vizeleri alınmış halde kendilerine teslim etmekteyiz.

Image in Post Tam hizmet sloganıyla çıktığımız bu yolda vize işlemlerinden başlayıp, ulaşım, konaklama, stant kurulumu, hostes temini, tercümanlık, iş görüşmeleri ve diğer tüm ihtiyaçları uygun maliyetle ülkemiz firmalarına sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Uzman ekibimizle küçük veya büyük ölçekli bütün firmalarımıza ihtiyaçları doğrultusunda tam hizmet temin ediyoruz.